Aydın kontrplak hakkımızda

AY-KON-SAN 1973 Yılından bu yana kontrplak üretimi faaliyetini gösteren YAYKIN Orman Ürün. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti sahibi Muhterem AYDIN tarafından kalitemize kalite, üretim ve ürün çeşitliliğini artırmak için...

AY-KON-SAN 1973 Yılından bu yana kontrplak üretimi faaliyetini gösteren YAYKIN Orman Ürün. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti sahibi Muhterem AYDIN tarafından kalitemize kalite, üretim ve ürün çeşitliliğini artırmak için Fatsa Organize Sanayi Bölgesinde 31.000 m2'lik bir arsa üzerine inşa edilmiştir.


AY-KON-SAN Aydın Kontrplak Orman Ürün . San . Nakliye İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 12.000 m2 kapalı alana sahip olup 2004 yılında faaliyetine başlamıştır. Sektörde hızla gelişen firmamız referanslarına kattığı yeni firmaların da ihtiyaçlarını karşılamak ve üretimini arttırmak üzere 2014 yılında 10.000 m2 si kapalı olmak üzere 20.000 m2 üzerine kurulu AY-KON-SAN 2 adlı fabrikayı da hizmete dahil ederek kontrplak ve playwood üretiminde faaliyet gösterdiği bölgede lider konumunu perçinlemiştir.


Gelişen teknolojik imkanlardan yararlanılarak bünyesine son teknoloji makineleri katarak ve personeline sürekli eğitimi ilke edinerek sürekli iyileşme sağlayarak kaliteden ödün vermeden yapılan üretimler neticesinde ülke genelinde aranan bir marka olmayı başarmış olmanın haklı gururuyla bundan sonraki süreçtedede aynı şekilde üretimine devam edecektir. Sektöründe yaklaşık 50 yıllık tecrübesi olan firmamız %100 müşteri memnuyeti sağlamayı hedeflemektedir.


Biza Ulaşın

Belgelerimiz